تماس با 89395-021

 محصولات پارس ارتباط افزار

TL-SG2216

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید


  • 16 پورت 10/100/1000Mbps

  • 2 اسلات Combo SFP

  • دارای ویژگی های مدیریتی لایه 2

دسترسی: موجود

 
تی پی لینک

بررسی کلی محصول

جزییات

سوئیچ  هوشمند با 16 پورت گیگابیتی و 2 اسلات Combo SFP شرکت TP-LINK

مدل TL-SG2216

 


 

  • انتقال دیتا با حداکثر سرعت با استفاده از پورت های تماما گیگابیتی
  • محافظت از شبکه از طریق استراتژی های امنیتی مانند 802.1Q VLAN، Port Security و Storm control
  • بهینه سازی برنامه های مرتبط با ویدئو و صدا به کمک L2/L3/L4 QoS و IGMP snooping
  • حالت های مدیریتی WEB/CLI، ویژگی های فراوان مدیریتی به کمک SNMP و RMON

 


 

قابلیت های این محصول چیست؟

TL-SG2216 یک سوئیچ هوشمند با 16 پورت 10/100/1000Mbps و 2 اسلات Combo SFP از محصولات شرکت تی پی لینک است. این سوئیچ دارای عملکرد بالا، QoS سطح سازمانی، استراتژی های امنیتی کارآمد و ویژگی های قدرتمند مدیریت لایه 2 شبکه می باشد.

TL-SG2216 یک سوئیچ هوشمند و مقرون به صرفه است که پاسخگوی نیازهای کسب و کارهای کوچک و متوسط می باشد. این محصول ویژگی های امنیتی بسیار کارآمدی دارد. ویژگی Storm Control از شبکه در برابر تهدیداتی مانند Broadcast, Multicast, Unicast Storm محافظت می کند. Quality of Service (QoS, L2 to L4) باعث تقویت توانایی مدیریت ترافیک دیتا می شود و در نتیجه داده ها به راحتی و بسیار سریع انتقال می یابند. علاوه بر این، کاربری آسان رابط مدیریت تحت وب، به همراه CLI، SNMP و RMON به فرآیند نصب و اعمال تنظیمات بر سوئیچ، سرعت می بخشند.  سوئیچ هوشمند TL-SG2216 تی پی لینک گزینه ای مناسب برای گروه های کاری و دپارتمان های اداری به شمار می رود که نیازمند یک سوئیچ لایه 2 مقرون به صرفه با قابلیت گیگابیتی هستند.

 

 


 

ویژگی های پیشرفته QoS

سوئیچ TL-SG2216 جهت بهینه سازی سرویس دیتا مربوط به ویدئو و صدا در یک شبکه، از سیاست های قدرتمند QoS بهره می برد. مدیران شبکه می توانند با تعیین اولویت ترافیک بر مبنای موارد متنوعی مانند IP address، MAC address، شماره پورت TCP یا UDP و ... انتقال واضح، بدون نویز و سریع صدا و تصویر را تضمین کنند. از آنجایی سوئیچ از ویژگی Voice VLAN نیز پشتیبانی می کند، برنامه های مرتبط با صدا نیز بسیار آسان تر انجام خواهند شد.

 


 

ویژگی های متنوع لایه 2

به دلیل کاربرد فراوان سوئیچ های لایه 2، سوئیچ TL-SG2216 به طور کامل از ویژگی های لایه 2 مانند 802.1Q tag VLAN، Port Isolation، Port Mirroring، STP/RSTP/MSTP، Link Aggregation Control Protocol و عملکرد 802.3x Flow Control پشتیبانی می نماید. علاوه بر این، سوئیچ دارای ویژگی های پیشرفته ای جهت نگهداری شبکه می باشد که از جمله آن ها می توان به Loop Back Detection، Cable Diagnostics و IGMP Snooping اشاره کرد. ویژگی IGMP snooping باعث می شود تا سوئیچ multicast stream   را به صورت هوشمند تنها به مشترک متناسب با درخواست ارسال نماید؛ در عین حال ویژگی های IGMP throttling  و IGMP filtering هر مشترک را در سطحی از پورت محدود می کنند تا از فرستادن اطلاعات به چند شبکه به صورت همزمان بدون تائیدیه، جلوگیری کنند.

 


 

ویژگی های مدیریتی سطح سازمانی

کاربری و مدیریت سوئیچ TL-SG2216 بسیار آسان است. این محصول دارای ویژگی های استاندارد مدیریتی متنوعی مانند رابط کاربری گرافیکی تحت وب (GUI)، رابط صنعتی دستوری (CLI) می باشد و ترافیک مربوط به عملیات های مدیریتی آن را نیز می توان توسط رمزنگاری SSL یا SSH محافظت نمود. برخورداری از ویژگی های SNMP (v1/2/3) و RMON، سوئیچ را قادر می سازد تا اطلاعات مهم وضعیت را فهرست کرده و در صورت بروز هر گونه رویداد غیر معمول، به مدیران اطلاع رسانی نماید. 

مشخصات فنی

مشخصات فنی

ویژگی های سخت افزاری
استاندارد ها و پروتکل ها

IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p

رابط ها

16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots

Network Media

10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF

سیستم خنک کننده

Fanless

منبع تغذیه

100~240VAC, 50/60Hz

ابعاد دستگاه (mm)

440(W) x 180(D) x 44(H) mm

ویژگی های عملکردی
Switching Capacity

32Gbps

Packet Forwarding Rate

23.8Mpps

MAC Address Table

8k

Buffer Memory

N/A

Jumbo Frame

10240 Bytes

پورت های PoE

N/A

شیوه انتقال

N/A

ویژگی های پیشرفته

N/A

ویژگی های نرم افزاری
Quality of Service

Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN

VLAN

Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)

L2 Features

IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control

Access Control List

L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports

امنیت

SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown unicast Storm Control

Management

Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: TL-SG2216

برچسب‌های محصول

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

گارانتی پارس ارتباط

خدمات پس از فروش پارس ارتباط