تماس با 89395-021

 محصولات پارس ارتباط افزار

TS-221

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

ذخیره ساز تحت شبکه قدرتمند و چند منظوره


 


 


دسترسی: موجود

 
کیونپ

بررسی کلی محصول

جزییات

ذخیره ساز تحت شبکه مدل TS-221 محصول شرکت QNAP

 


 

ذخیره ساز TS-221 شرکت کیونپ، یک ذخیره ساز تحت شبکه مقرون به صرفه است که بسیار مطمئن و قابل توسعه می باشد. QNAP TS-221 دارای قابلیت به اشتراک گذاری فایل ها بین پلت فرم های مختلف، راهکارهای جامع پشتیبان گیری، iSCSI و برنامه های مجازی سازی و بسیاری برنامه های ویژه کسب و کارهای متفاوت می باشد و انتخابی ایده آل جهت ایجاد سرویس ابر (Cloud) خصوصی برای مشاغلی با حجم وسیع اطلاعات است.

  • مدیریت و اشتراک گذاری فایل ها در یک حافظه مرکزی
  • پشتیبان گیری از اطلاعات کاری بوسیله  رونوشت از راه دور رمز گذاری شده، رونوشت لحظه ای از راه دور (RTRR) و پشتیبان گیری بر مبنای سرویس ابر (cloud) از ذخیره ساز
  • بکارگیری راهکار ذخیره سازی ترکیبی NAS، iSCSI/IP-SAN جهت مجازی سازی سرور
  • کاربرد در iSCSI و مجازی سازی
  • افزایش کارآیی به کمک پشتیبانی از Windows AD/LDAP، Windows ACL و ...
  • همگام سازی فایل ها بین کامپیوترها، لپ تاپ ها و دستگاه های موبایل

 


 

 

 

 

پشتیبانی کامل از مجازی سازی

ذخیره ساز TS-221  از VMware® ESXi، Citrix® XenServer، Microsoft® Hyper-V و Windows Server 2012 و همچنین عملکرد های پیشرفته ای نظیر SPC-3، MPIO و MC/S پشتیبانی نموده و نیاز های راه اندازی و مدیریت سیستم های مجازی سازی را برطرف می سازد. . TS-221 کیونپ از VMware VAAI و Microsoft ODX پشتیبانی می کند و باعث می شود بخشی از بار پردازشی مربوط به ذخیره سازی را از ESXi server بردارد و به بهبود عملکرد سرور کمک کند. ذخیره ساز TS-221 از افزونه ی QNAP vSphere Client و ارائه دهندهQNAP SMI-S  با کارایی عملیاتی بهبود یافته پشتیبانی می کند و باعث می شود مدیریت محیط مجازی سازی آسانتر و کارایی آن بهتر شود.

 

 


 

همگام سازی فایل ها در دستگاه های مختلف مانند Dropbox

فضای Dropbox نیاز های ذخیره سازی شما را برآورده نمی سازد؟ شما می توانید با استفاده از برنامه Qsync ذخیره ساز TS-221 را به مرکز امن اطلاعات خود تبدیل کنید تا با استفاده از قابلیت همگام سازی فایل ها، هر فایلی که روی ذخیره ساز آپلود می کنید در دسترس تمامی دستگاه های متصل مانند کامپیوترها، لپ تاپ ها و دستگاه های موبایل قرار گیرد. Qsync همچنین برای افرادی که همواره در سفر هستند، ابزاری بسیار کارآمد است که دسترسی تمامی دستگاه های متصل را به آخرین نسخه تمامی فایل ها تضمین می نماید. Qsync با چندین روش همگام سازی و به اشتراک گذاری فایل ها به صورت گروهی، انعطاف پذیری همکاری را در پروژه های گروهی به شکل موثری افزایش می دهد.

 


 

ابر خصوصی بدون محدودیت

بر خلاف سرویس های ابری عمومی که فضای ذخیره سازی محدود و حفره های امنیتی دارند، ذخیره ساز TS-221 با ایجاد یک سرویس ابر خصوصی ایمن و با ظرفیت بالا، این محدودیت ها را برطرف ساخته است. سرویس myQNAPcloud امکان دسترسی به TS-221 را از هر کجا فراهم می آورد. کاربران می توانند از هر نقطه از جهان و به وسیله ی اینترنت، به راحتی به ذخیره ساز TS-221 کیونپ دسترسی داشته، فایل های خود را به اشتراک گذاشته و وضعیت سیستم را نیز بررسی کنند.

 


 

 

 

پشتیبانی از Windows AD/LDAP

پشتیبانی TS-221 کیونپ از Windows AD و LDAP Directory Service، هنگام مدیریت و تائید هویت حساب های کاربری صرفه جویی بسیاری را در زمان مصرفی به همراه خواهد داشت. کاربران می توانند با استفاده از حساب کاربری و رمز عبور Windows AD و LDAP server خود وارد ذخیره ساز شوند. ذخیره ساز TS-221 همچنین می تواند به عنوان LDAP server به کار گرفته شود.

 

 


 

 

راهکارهای جامع پشتیبان گیری جهت تامین امنیت اطلاعات

NetBak Replicator کیونپ از پشتیبان گیری از اطلاعات به صورت لحظه ای و برنامه ریزی شده پشتیبانی می کند که شامل بایگانی ایمیل های Outlook نیز می شود. همچنین Apple Time Machine نیز تحت پشتیبانی دستگاه قرار دارد که به کاربران سیستم عامل Mac اجازه می دهد بدون هیچ زحمت خاصی از اطلاعات خود روی TS-221 نسخه پشتیبان تهیه کنند. طیف وسیعی از نرم افزارهای اضافی جهت تهیه نسخه پشتیبان مانند Acronis® True Image و Symantec® Backup Exec نیز قابل نصب می باشند.

 

 


 

 

آرامش خاطر با راهکارهای بازیابی اطلاعات در صورت بروز فاجعه

TS-221 گزینه های متنوع بازیابی اطلاعات را ارائه می دهد. RTRR (رونوشت از راه دور لحظه ای) از پشتیبان گیری از اطلاعات به صورت لحظه ای و برنامه ریزی شده روی یک ذخیره ساز یا سرور FTP که در راه دور قرار دارد، پشتیبانی می کند و فایل های یک پوشه محلی را با یک پوشه راه دور همگام می سازد و زمان پشتیبان گیری را کاهش داده و کارایی بهتری را ارائه می دهد. ذخیره ساز TS-221شرکت QNAP از پروتکل rsync نیز پشتیبانی می کند تا کاربران بتوانند بر اساس برنامه زمان بندی شده خاصی از اطلاعات خود روی سرور از راه دور دیگری نسخه پشتیبان تهیه کنند. از اطلاعات موجود روی ذخیره ساز کیونپ همچنین می توان توسط طیف وسیعی از سرویس های ذخیره سازی ابری مانند Amazon® S3، Amazon Glacier، Microsoft® Azure،® ElephantDrive، Symform®، ® Dropbox و Google Cloud Storage نسخه پشتیبان تهیه نمود و در صورت نیاز آن را بازیابی نمود.

 


 

امنیت بالا

در محیط باز شبکه، اطلاعات تجاری ممکن است به صورت بالقوه در معرض هک شدن قرار بگیرند. ذخیره ساز TS-221 کیونپ گزینه های امنیتی متعددی را فراهم می کند که شامل دسترسی رمز گذاری شده، مسدود کردن IP و ... می باشد. علاوه بر این، مدیران IT می توانند حق دسترسی هر کاربر را به پوشه های مختلف کنترل کنند، تا از این طریق از دسترسی تائید نشده به فایل های مهم موجود روی ذخیره ساز QNAP جلوگیری نمایند.

 


 

 

افزایش ظرفیت اطلاعات از طریق گزینه های انعطاف پذیر توسعه حافظه

ذخیره ساز TS-221 با پشتیبانی از هارد درایو های ظرفیت بالا، نیاز های مشاغل را جهت ذخیره سازی حجم وسیعی از اطلاعات برطرف می سازد. این محصول شرکت QNAP همچنین با پشتیبانی از مدیریت جامع RAID، توسعه آنلاین ظرفیت RAID، و انتقال انعطاف پذیر RAID، امکان ذخیره سازی اطلاعات مهم کاری را فراهم آورده و خطرات احتمالی از بین رفتن اطلاعات را کاهش می دهد. TS-221 با برخورداری از سیستم های حفاظت اطلاعات قابل اطمینان، جهت به اشتراک گذاری اطلاعات بین پلت فرم های مختلف ایده آل می باشد

 

 


 

امنیت پایدار با راهکار نظارت تصویری

ایستگاه نظارت تصویری، ذخیره ساز TS-221 را به یک سیستم مدیریت ویدئوهای (VMS) نظارت تصویری تحت شبکه حرفه ای تبدیل می کند که رابط مدیریت کاربر پسندی داشته و از بیش از 2700 مدل دوربین تحت شبکه پشتیبانی می کند و قابلیت افزایش گواهینامه کانال های دوربین را نیز داراست. ایستگاه نظارت تصویری از قابلیت مانیتورینگ لحظه ای، ضبط صدا و تصویر و پخش با قابلیت سفارشی کردن تنظیمات برخوردار است. کاربران می توانند با نصب برنامه Vmobile روی گوشی های iOS و یا اندروید خود، هر کجا و هر وقت که خواستند تصاویر دوربین ها را مشاهده کرده و از محیط کاری خود مراقبت به عمل آورند.

 

 


 

 

دسترسی، همگام سازی و به اشتراک گذاری از طریق دستگاه های موبایل

ذخیره ساز TS-221 شرکت QNAP یک حافظه ی ابری (cloud) خصوصی است که ظرفیت گوشی های هوشمند را به صورت مجازی افزایش می دهد. اپلیکیشن موبایلی Qfile به کاربران اجازه دسترسی، آپلود، دانلود، مدیریت و به اشتراک گذاری فایل های ذخیره شده در TS-221 را می دهد. علاوه بر این، کاربران نسخه Qfile ویژه iOS  می توانند تصاویر و ویدئوهای ذخیره شده را مرور نموده و با استفاده از AirPlay آنها را روی Apple TV پخش کنند. همچنین اپلیکیشن Qmanager جهت مانیتورینگ و مدیریت سیستم TS-221 بدون نیاز به کامپیوتر موجود می باشد.

 


 

 

 

سادگی در راه اندازی سیستم

راه اندازی سیستم ذخیره ساز TS-221 نیاز به CD ندارد. تنها کافیست که به آدرس http://www.pars-e.com/pages/qnap.html مراجعه نموده و مراحل را ذکر شده را تا راه اندازی کامل سیستم ادامه دهید و سپس برنامه های مورد نیاز خود را دانلود نمایید. ذخیره ساز TS-221 همچنین دارای گزینه “Auto Setup” می باشد تا کاربرانی که آشنایی چندانی با روند راه اندازی ندارند، بتوانند دستگاه را با تنظیمات توصیه شده، راه اندازی نمایند. تمامی تنظیمات را می توان پس از نصب اولیه تغییر داد.

 

 

 


 

 

ساده، انعطاف پذیر و متنوع

ذخیره ساز TS-221 شرکت کیونپ، با پشتیبانی از هارد درایو های SATA 6Gb/s و 3Gb/s و هارد درایو های متنوع 3.5 و 2.5 اینچی و همچنین SSD ها، هنگام انتخاب هارد درایو انعطاف پذیری فراوانی را در اختیار کاربران قرار می دهد. پورت های متنوع ورودی و خروجی این محصول، اتصال لوازم جانبی مانند حافظه های اکسترنال و پرینتر ها را ممکن می سازد. علاوه بر این، TS-221 امکان ذخیره سازی و به اشتراک گذاری فایل ها را در سیستم عامل های متفاوتی نظیر Windows، Mac، Linux و UNIX فراهم می سازد. فرآیند راه اندازی سیستم طوری ساده سازی شده است که حتی کاربران ساده و بدون تخصص های IT می توانند با کمک رابط گرافیکی، به سادگی یک سرویس ابر خصوصی برای کسب و کار خود ایجاد نمایند. ذخیره ساز TS-221 ویژگی های متنوع و انعطاف پذیری دارد که استفاده از آن ها بسیار ساده می باشد.

 

 


 

برای گسترش عملکرد ذخیره ساز، برنامه های مورد نیاز خود را نصب کنید

ذخیره ساز TS-221 شرکت QNAP  مرکز برنامه داخلی کیونپ و برنامه های متنوعی را که توسط شرکت QNAP و سایر شرکت ها تولید شده اند را به شما ارائه می کند تا در صورت نیاز آن ها نصب نموده و استفاده کنید. این برنامه های شامل ابزارهایی برای پشتیبان گیری/ همگام سازی، کسب و کار، مدیریت محتوا، ارتباطات، دانلود، سرگرمی و ... می باشد. این مرکز همچنین محلی برای مدیریت و ارتقای برنامه های نصب شده می باشد. علاوه بر این، پلت فرم ارتقای QNAP با ارائه ی ویژگی هایopen-source   این امکان را به ارتقا دهندگان می دهد تا با تولید برنامه های خودشان، پتانسیل نامحدود TS-221 را رها سازند.

 


 

 

 

دنیای سرگرمی های دیجیتال

ذخیره ساز TS-221 شرکت کیونپ از روش های متنوعی جهت پخش محتوای چند رسانه ای پشتیبانی می کند. کاربران می توانند با استفاده از دستگاه های دیجیتال دارای قابلیت DLNA مانند تلویزیون های HD، کنسول های بازی و سیستم های Hi-Fi تصاویر، موسیقی و ویدئو های ذخیره شده در TS-221 را پخش نموده و حتی به ایستگاه های رادیویی سراسر جهان گوش فرا دهند. همچنین با متصل نمودن DVB-T USB TV tuner به ذخیره ساز TS-221 شرکت QNAP می توان وارد رابط تحت وب ایستگاه های تلویزیون دیجیتال شده و به تماشا یا ضبط برنامه ها پرداخت.

 

 

 


 

 

عملکرد بالا

ذخیره ساز TS-221 شرکت QNAP یک حافظه یکپارچه IP SAN/NAS است که دارای 2-bay بوده و در کسب و کارهای کوچک و متوسط به کار می رود. این محصول با مجهز بودن به پردازنده Marvell 2.0 GHz و حافظه رم DDR3 به ظرفیت 1GB، عملکرد بالایی در انجام وظایف پر مصرف CPU یا انجام چند وظیفه همزمان از خود نشان می دهد.

 

 

 
 

مشخصات فنی

مشخصات فنی

پردازنده (CPU)

Marvell 2.0GHz

حافظه اصلی (Memory)

1GB DDR3 RAM

حافظه فلش

16MB

پورت حافظه نهان داخلی

N/A

نوع درایو های قابل استفاده

2 x 3.5" or 2.5" SATA HDD/ SSD
NOTE:
1. Maximum raw capacity: 8TB
2. The system is shipped without HDD.

تعداد و ویژگی های اسلات های هارد

2 x swappable tray

واحدهای توسعه

N/A

نوع پورت های شبکه

1 x Gigabit RJ-45 Ethernet port

پورت USB

1 x USB 2.0 port (Front);
2 x USB 3.0 port (Back)
Supports USB printer, disk, pen drive, USB hub, and USB UPS, etc.

پورت HDMI

N/A

دکمه‌ها

Power button, USB one-touch-backup button, reset button

نشانگرهای LED

STATUS, LAN, USB, HDD, HDD 1, HDD 2

صفحه نمایشگر

N/A

سیستم هشدار دهنده

System warning

قالب فیزیکی

Tower

ابعاد دستگاه (mm)

150 (H) x 102(W) x 216(D) mm

وزن دستگاه

Net weight: 1.74kg/ 3.84 lb
Gross weight: 2.92kg/ 6.44 lb

منبع تغذیه

External power adaptor,60W, Input: 100-240V

اسلات PCI

N/A

کنترل از راه دور (Remote Controller)

N/A

سیستم تهویه

1 x quiet cooling fan (7 cm, 12V DC)

ویژگی های خاص

eSATA: 2 x eSATA port (Back)
K-lock security slot for theft prevention

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: TS-221

برچسب‌های محصول

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

گارانتی پارس ارتباط

خدمات پس از فروش پارس ارتباط