تماس با 89395-021

 محصولات پارس ارتباط افزار

BM 120 HP VAC

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

Digital Outdoor Microwave Barrier 120 Meters Range Voltage 230 Vac

دسترسی: موجود

 
ای وی اس

بررسی کلی محصول

جزییات

موانع دیجیتال BM HP

BM از دو بخش تشکیل شده است؛ یک فرستنده (TX) و یک گیرنده (RX) که در فواصل حداکثر 60، 120 یا 200 متر نصب می شود. فرستنده بصورت مداوم مایکروویو را به سمت گیرنده ارسال می کند. شخصی که از طریق ورود غیر مجاز از این دو دستگاه عبور می کند سیگنال دریافتی را بصورت متوالی کاهش می دهد، تا به سطح هشداردهی برسد و دستگاه آژیر هشدار را منتشر کند. حفاظت از محیط پیرامون با نصب چندین مانع در یک خط میسر می شود.

مزایای BM HP دیجیتال

کنترل خودکار بهره (AGC) شرایط محیطی ممکن است در طول زمان منجر به بهبود یا ضعف سطح دریافتی ماکرویو شوند. یک مدار کنترل خودکار بهره، سطح ماکرویو را بطور خودکار بهینه سازی می کند و آن را در سطح مناسبی قرار می دهد: هرچه تنظیمات ساده تر باشد، میزان امنیت بالاتر می رود.

کاهش محدوده حساسیت BM HP بصورت دیجیتال محدوده حساسیت را تا 30 درصد کاهش می دهد و سپس تحرکات اجسام پیرامونی (بعبارت دیگر از حصارها یا درختان) که منبع هشدارهای ناخواسته هستند را نادیده می گیرد.

فیلتر هشدار نادرست  موانع دیجیتال BM HP بطور خودکار 3600 رویداد را ضبط می کنند که طبقه بندی بین هشدار درست و نادرست امکان پذیر است. BM HP سپس ضبط رویدادهای جدید را بر اساس دیتابیس موجود انجام می دهد و از ارسال هشدارهای نادرست پیشگیری می نماید.

رابط دیجیتال BM HP علاوه بر خروجی NC و سایر تنظیمات معمول، دارای یک پورت USB و RS485 برای اتصال به هاب RS485 یا کنترل پنل AVS Electronics است.

نرم افزار به دلیل وجود پورت داخلی USB یا PSTN، GSM یا IP، نرم افزار HPWIN همه پارامترها، یک نوسان سنج و 3600 رویداد آخر (با تاریخ و زمان) را نشان می دهد و همه ابزارها برای تنظیمات موانع را ارائه می دهد.

مشخصات فنی

مشخصات فنی

برد دستگاه up to 120 meters
نوع اتصال RS48S connection to XTREAM and XSATHP USB connection directly to pc
مدیریت دستگاه by pc via HPWIN software
جنس محفظه plastic box with inside adjustmentment
ولتاژ دستگاه 230Vac , battery not included
مصرف دستگاه (tx + rx) 130mA
اندازه دستگاه 136x225x225 mm
سایر ویژگی ها Separate outputs for alarm, disqualification and tamper Additional input for outdoor detectors Alarms memory False alarm filter

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: BM 120 HP VAC

برچسب‌های محصول

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

گارانتی پارس ارتباط

خدمات پس از فروش پارس ارتباط